• Головна
  • У Тернополі Патріарх УГКЦ освятив меморіальну дошку, встановлену на честь Шептицького (ФОТО)
19:40, 10 грудня 2015 р.

У Тернополі Патріарх УГКЦ освятив меморіальну дошку, встановлену на честь Шептицького (ФОТО)

Сьогодні Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук освятив у Тернополі меморіальну дошку, встановлену на честь Митрополита Андрея Шептицького.

В Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відбувся молебень. Після молитви процесійна хода зі свічками вирушила до Української гімназії імені Івана Франка. Представники духовенства разом з вірянами пішої ходою пройшли центром міста.

«Ми сьогодні дякуємо усім, хто доклався до встановлення цієї меморіальної дошки», – зазначив Святослав Шевчук. – «Пам’ятати про Митрополита Андрея Шептицького означає втілювати у наше сьогодення, у наше особисте життя його думки, ідеї і заповіти. Ми знаємо, що, коли він відвідав цю гімназію у Тернополі, лишив дуже простий, але глибокий заповіт для українських дітей, гімназистів. Він сказав: «Будьте вірними церкві і Україні».

Після освячення меморіальної дошки, що встановлена на фасадній стіні Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка, Блаженнішій Святослав Шевчук поспілкувався з учнями гімназії.  

 У Тернополі Патріарх УГКЦ освятив дошку, встановлену на честь Митрополита Шептицького (ФОТО) (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Патріарх УГКЦ #дошка встановлена на честь Митрополита Андрея Шептицького
Останні новини
Оголошення
live comments feed...