На Різдво буде додатковий транспорт на залізничному і автовокзалі Тернополя

Напередодні Різдвяних свят чимало мешканців Тернопілля планують відзначення цього свята наперед. Частина їде до родичів у села нашої області, частина - за межі Тернопілля.

На автовокзалі Тернополя розповідають: найпопулярніший напрям нині - Івано-Франківськ. Серед пасажирів, які користуються залізничним транспортом, найбільший попит на квитки до столиці. На залізничному та автовокзалі Тернополя обіцяють: транспорт на заваді відзначенню Різдва не стане.

Найбільше охочих виїхати з Тернополя було напередодні Нового року, з двадцять восьмого до тридцятого грудня. Тоді на автовокзалі за добу обслуговували близько трьох з половиною тисяч пасажирів. Працівники автовокзалу пояснюють: у ці дні їхали студенти та, переважно люди, які поверталися додому з-за кордону. Звикли тернополяни купувати квитки і завчасно, за два тижні до виїзду. Щоправда у цьому випадку доплатити доведеться ще десять відсотків від вартості квитка. Зараз каси автовокзалу "Тернопіль" продають квитки в усіх напрямки, тож великих черг за проїзними документами немає. Збільшення кількості пасажирів очікують вже ближче до Святвечора, із п'ятого січня. Будуть і додаткові рейси.

- Додаткові рейси - по потребі пасажирів. Наприклад, якщо в сторону Франківська є більше пасажирів, то ми даємо додаткові рейси. А так пасажиропотік йде рівномірно. Пасажири купляють квитки попередньо. На всі рейси поки що є квитки. Коли закінчується продажа на основні маршрути і бачимо, що продані квитки в певний напрямок, тоді попередньо навіть ставимо резервні автобуси,- розповідає Марія ЧОРНА,  диспетчер автовокзалу "Тернопіль".

Пасажири підтверджують: дістатися в будь-який куточок області чи виїхати за межі Тернопільщини автобусом нескладно. Квитки є, черг - немає.

Додаткові потяги на свята та додаткові вагони ввела і Укрзалізниця. Найбільше пасажирів на залізничній станції "Тернопіль" чекають п'ятого, восьмого і дев'ятого січня. В останні дні свят чимало пасажирів повертатиметься у Київ. Восьмого та дев'ятого січня до столиці їхатиме потяг номер п'ятсот п'ятдесять чотири Тернопіль-Київ. Відправиться з Тернополя він о чотирнадцятій десять, а прибуде у столицю о двадцять першій сорок чотири. Зараз на цей потяг є квитки як у плацкартні, так і в купейні вагони. Призначені також додаткові потяги, які їдуть через станцію "Тернопіль": Львів-Донецьк, Ужгород-Київ, Мукачево-Харків, Київ-Львів. Квитки на потяги продають повагонно. Тобто коли в одному вагоні залишається сім непроданих місць, то відкривають продаж квитків у наступному вагоні, розповідають на станції "Тернопіль". Тож тернополянам радять: якщо не вдалось купити квитки відразу, час від часу приходити на залізничний вокзал або ж замовляти квитки попередньо. Окрім додаткових потягів з листопада почав курсувати і постійний - номер триста п'ятдесят Тернопіль-Харків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі