• Головна
  • На Тернопільщині з невідомих причин горіла ферма
13:15, 11 грудня 2015 р.

На Тернопільщині з невідомих причин горіла ферма

10 грудня о 21:24 в смт. Товсте Заліщицького району, виникла пожежа на території приватного підприємства в прибудові до недіючої ферми, яка належить місцевій громаді.

Внаслідок події вогнем знищено перекриття та покрівлю. Причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються.

Пожежу ліквідовано черговими караулами ДПРЧ – 15 та МПК смт. Товсте, врятовано 1 будівлю, 2 тис. тюків соломи та двоє коней, всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму 500 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ферма #пожежа
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення