
10:00, 13 грудня 2015 р.
У Тернополі провели акцію "Нагодуй та зігрій", щоб допомогти безпритульним собакам (ФОТО)
У Тернополі провели акцію “Нагодуй та зігрій”. Волонтери Асоціації захисників безпритульних тварин “Ноїв ковчег” закликали тернополян принести їжу та одяг, зігріти безпритульних собак.
“Збираємо допомогу для безпритульних собак, які знаходяться у селі Дичків в Центрі стерилізації. Розуміємо, що сьогодні складна ситуація і війна йде, але не можемо стояти осторонь проблеми безпритульних тварин. Люди можуть приносити старі непотрібні речі, а також крупи пшеничні та інші, макарони, сухі корми та медикаменти”, – каже волонтер ГО “Ноїв ковчег” Яна Онищенко.
12 грудня на Театральний Майдан прийшли чимало тернополян, щоб допомогти безпритульним тварин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
11:30, 18 червня
16:59, 17 червня
18:05, 20 червня
11:37, 23 червня
