• Головна
  • У дитбудинку на Тернопільщині вихователь катував дитину праскою!
10:00, 6 січня 2012 р.

У дитбудинку на Тернопільщині вихователь катував дитину праскою!

Депутати обласної ради підтримали депутатський запит свого колеги Ярослава Галяса до прокурора Тернопільської області Івана Мельничука з проханням провести перевірку у Мельниця-Подільському обласному комунальному дитячому будинку-інтернату.

До депутата звернулися вихованці цього закладу і повідомили, що 22 грудня минулого року вихователь дитбудинку Віктор Ткач наніс гарячою праскою опік на праву щоку своєму вихованцеві Олександру Панасюку. До запиту депутат доклав і фотографії, що підтверджують даний факт.

До речі, на минулій сесії облради вже піднімали питання стосовно того, що коїться у дитячому будинку-інтернаті у Мельниця-Подільському. Навіть демонстрували на моніторах відповідний фактаж. Але жодної реакції, обурюється голова облради, з боку відповідних органів і досі немає.

– Я особисто звертаюся до представників прокуратури, СБУ і міліції. Є знову факт, що дитину праскою покалічили. І знову правоохоронні органи проводять перевірки і нічого не бачать. У мене питання одне: просто поставте своїх дітей на місце сироти. І знайдіть факти, якщо не можете знайти. Якщо те, що минулої сесії показувалось на екранах, для вас не факти? Що тоді? Дитину мають забити? Та скільки вже можна, – емоційно запитував Олексій Кайда.

Очільник обласного парламенту зажадав на наступному пленарному засіданні заслухати профільне управління обласної державної адміністрації щодо заходів, які були вжиті до директора цього інтернату. Якщо нічого зроблено не було, то голова облради особисто ставитиме питання про доцільність перебування на займаній посаді начальника управління ОДА.

– Я думаю, що депутатський корпус мене підтримає. Особливо, коли я розклею по цій залі фотографії тих дітей і в поіменному режимі будемо голосувати, – пообіцяв Олексій Кайда.

Депутат Павло Федик хоч і запевнив, що поділяє стурбованість голови обласної ради щодо будь-яких порушень законодавства на теренах області, але, на його думку, емоційні виступи навряд чи  допоможуть справі, пише "ЗЗ". Тим більше, що депутатських повноважень достатньо, щоб змусити прокуратуру чи правоохоронців виконувати свої функції, якщо такі факти дійсно мають місце.

– Хто конкретно і яким чином не прийняв заяву до розгляду, не дає відповідь, чи закрив кримінальну справу за фактами, які свідчать про наявність кримінального злочину, – попросив повідомити депутат.

Голова обласної ради вдруге наголосив, що після останньої сесії жодної реакції на неподобства, що кояться в дитбудинку, не було.

– В обласну раду не надходило жодного листа від правоохоронних органів, що ми взялися за цю справу, що ми розслідували, що ми приїхали і факти підтвердились, чи ні. А факти ось вам (показав Федику фотографію дитини голова – прим. авт.). Хочете підійдете і я вам дам фотографію дитини, на обличчі якої є слід від праски. І поставте свою дитину на місце оцієї дитини. А потім будете говорити за емоційність чи не емоційність. Хотів би я бачити емоції, якби вашій дитині хоч десь по потилиці врізали, – сказав Олексій Кайда.

У підсумку депутатський запит стосовно звернення до обласного прокурора знайшов підтримку у 75 депутатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"В Україні ніхто не чекав такої зміни погоди, прогноз приголомшив навіть синоптиків": чи буде мороз у -23 градуси і снігопад
"Чоловіків відправлять у ТЦК масово за новим способом, цих людей призвуть прямо з 1 березня": відстрочка і мобілізація
"В Україні видаватимуть тимчасові посвідчення замість паспортів": що відбувається і кого це стосується?
"Потужний холод пре в Україну, лютий снігопад накриє цю область": де буде мороз у -22 градуси та дощ?
Оголошення
live comments feed...