Команди Надала, Хоптяна та Кайди зіштовхнуться «лобами»

З 10 по 13 січня 2012 року відбудеться відкритий кубок міста Тернополя з міні-футболусеред команд громадських організацій. Про це «Номер один» повідомили в управлінні у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Тернопільської міської ради.

- В змаганнях беруть участь команди громадських організацій міста Тернополя, Тернопільської міської ради, Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації та команда журналістів.Особливістю кубка те, що до участі в ньому не допускаються діючі спортсмени, які беруть участь в обласних та всеукраїнських змаганнях,- розповів головний спеціаліст управління Руслан Фортуна.

Позмагатися за кубок зголосилися дев’ять команд, які згідно жеребкування було розподілено на три групи: перша – Тернопільська обласна рада, «Галтерс», «Дружба»; друга – «Кореспондент», «Сокіл», КУН-2; третя – Тернопільська міська рада, ТОДА, ГО «Спека».

На першій стадії змагань суперники, зігравши по два матчі, визначать по дві кращі команди з кожної групи, які продовжать боротьбу в наступному етапі кубка. Далі, шість команд сформують вже дві групи і за результатами проведених ігор переможці груп у фінальному матчі визначать володаря кубка, а команди, які на другому етапі посядуть другі місця, поборються за «бронзовий» комплект нагород.

Матчі кубка відбуватимуться в спортивному залі ФОКДЮСШ № 3 за адресою: м. Тернопіль, вул. Братів Бойчуків 21. Початок ігор: 10.01.2012 р. о 15:30 год.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі