• Головна
  • Тернопільським притулком зацікавились американські спонсори
11:15, 15 грудня 2015 р.

Тернопільським притулком зацікавились американські спонсори

Моніторингова група Уповноваженого ВР України з прав людини навідалася з перевіркою до геріатричного притулку – Другого стаціонарного відділення територіального центру, що у селі Галущинці, Підволочиського району. За їхніми словами, умови для проживання у закладі – хороші, є усе необхідне.

Заклад зовсім новий – офіційне відкриття відбулося 22 жовтня 2015 року. За результатами перевірки встановили, що у приміщенні новий ремонт, кімнати обладнані функціональними ліжками, у яких можна змінювати положення для спини і ніг. Також є багато ходунків та засобів малої механізації. За словами моніторингової групи, усе придбано за благодійні кошти.

Візит здійснили спеціаліст Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Анастасія Клюга разом із регіональним координатором взаємодії з громадськістю у Тернопільській області Володимиром Шевченком: «Стаціонар територіального центру у селі Галущинці – це зразковий приклад того, як такі заклади повинні виглядати. На сьогодні в установі проживає лише 8 людей, а місць вистачає на 25. Вже існує розроблений проект розбудови центру – планується прибудувати додаткове крило, де будуть розташовані житлові кімнати, харчоблок, медпункт і відкрита веранда для прогулянок на свіжому повітрі важкохворих людей. Зараз стаціонар займає другий поверх сільської ради, тому нема можливості виділити приміщення для великої кухні та їдальні. Але проект затверджений, виділено спонсорські кошти і до 2016 року адміністрація закладу планує здійснити свої задуми».

За словами директора закладу, додаткова партія нових ліжок чекає на українській митниці, оскільки центру допомагає американська благодійна організація зі штату Огайо, пише Тернопіль.

За результатами моніторингових візитів буде підготовлено акти реагування Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #притулок #американські спонсори
Останні новини
Оголошення
live comments feed...