Митрополит Василій Семенюк: Нехай свята Божа любов царює у наших душах та родинах

Шостого січня в українців - Свята вечеря, а сьомого вони святкуватимуть Різдво Христове. Щороку народження Христа нагадує, що Бог пам'ятає і любить кожного. Він бажає всім миру і добра, щоб зірка, яка зійшла над Вифлиємом під час його народження, освітлювала шлях до добра і щастя.

Переддень Різдва - Свят-вечір починався з появою на небі першої зірки. У цей день піст особливо суворий. За біблійними переказами, Діва Марія із Йосифом втекла з Назарета, де Ірод наказав убити всіх немовлят. Цар злякався, що Син Божий зможе зайняти його трон. У Віфлеємі Марія та Йосиф не змогли знайти житла. Тоді зайшли до одного з хлівів. Там, у яслах, і з’явився на світ Ісус.

- Різдво Господа Бога нашого Ісуса Христа кличе нас завжди жити вірою, свідчити свою віру не тільки в церкві і на свята, а й кожного дня в родинному житті, на місці праці, навчання, в часі радості та терпіння. Молімся за Україну, молімся за наше майбутнє, за дітей, щоб зростали в любові до Бога, щоб не втратили історичної пам'яті, щоб не цуралися рідних традицій, любити щиро свою землю. Наша жива віра і правдива любов до Бога і до ближнього, до христової церкви, до України, це найкращі дари, які ми можемо скласти перед новонародженим Христом разом із царями, що прибули з далеких країв до Вифлеєму. У ці Різдвяні дні, коли ми так близько відчуваємо Божу присутність і любов, прославляймо і дякуймо Йому за дари Святого Духа, які так щедро зливає на нас всіх і церкву загалом,- каже Кир Василій СЕМЕНЮК,  Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ.

Різдво Христове одне з найбільших дванадцяти свят. Ісус прийшов на світ, щоб з"єднати усіх людей в єдине ціле. А тому Різдво вважають днем єднання та прощення усіх образ та незгод.

Готуючись до Різдва треба помиритися із ближніми, простити всі образи та повернути борги, аби з чистим серцем перед людьми і перед Богом зустріти новонароджене дитятко: "Живім в мирі та любові, нехай справжнє світло віри, що просвідчує кожну людину буде наріжним каменем нашого щоденного життя. Нехай свята Божа любов царює у наших душах та родинах, зігріваючи теплом Божественної присутності, усіх самотніх та страдаючих. Прославляймо радісно Бога усім нашим життям,- каже Василій СЕМЕНЮК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі