• Головна
  • На Тернопільщині спіймали чиновника-«колядника»
17:30, 8 січня 2012 р.

На Тернопільщині спіймали чиновника-«колядника»

Ряди хабарників у новому році поповнив працівник Державної виконавчої служби в одному із районів області. Службовець вимагав гроші за вирішення питань, що входили до його компетенції. За несплату штрафу чиновник збагатив власну кишеню на 1200гривень.

Щодо одного із жителів району було відкрите виконавче провадження. За несплату штрафних санкцій за скоєні правопорушення чоловік мав сплатити 1950 гривень. Чиновник повідомив, що у разі подальшої відмови порушника сплатити суму, опише належне йому майно. Чоловік просився відтермінувати сплату на місяць, доки влаштується на роботу.

Укінці року штрафник так і не вирішив фінансових проблем. У черговий раз став проситися відтермінувати опис майна. На таку пропозицію чиновник не погоджувався. Службовець натякнув, що закриє виконавче провадження за умови отримання хабара у розмірі 1200 гривень.

Спочатку чиновник запропонував селянину перерахувати штраф через банківську установу, пред’явити копію квитанції, а потім відмінити оплату. За отримання довідки про відсутність штрафу у Державній виконавчій службі, чиновник отримав хабар.

Як повідомив начальник обласного УДСБЕЗ, полковник міліції Анатолій Лупійчук, під час передачі грошей оперативники затримали держслужбовця. Щодо чиновника порушена кримінальна справа за статтею 368 (частина 3) КК України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...