Очільник МВС уже створив комісію для розслідування скандального ДТП

На виконання доручення Президента про розслідування ДТП, до якого може бути причетний губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян, міністр МВС Віталій Захарченко створив слідчо-оперативну групу з числа фахівців центрального апарату МВС.

За фактом ДТП слідчі порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

„Оскільки попередні дані, що надходили з місця ДТП, від посадових осіб обладміністрації та територіальних органів міліції іноді мали суперечливий характер, виникла підозра у необ’єктивності цієї інформації”, - повідомляє УЗГ МВС України.

„Зважаючи на те, що ця аварія набула широкого резонансу в суспільстві, з цього приводу надходили депутатські звернення та запити журналістів, за дорученням Міністра внутрішніх справ кримінальну справу за фактом ДТП передано до Головного слідчого управління МВС та створено слідчо-оперативну групу з числа працівників центрального апарату відомства. Також до складу слідчо-оперативної групи увійшов працівник Департаменту внутрішньої безпеки МВС України”, - зазначено у повідомленні.

Крім того, було створено групу з працівників Інспекції з особового складу та Департаменту внутрішньої безпеки МВС України для проведення службової перевірки щодо об’єктивності дослідження обставин події, повідомляє ZAXID.NET.. Наразі на час проведення перевірки ряд посадовців органів внутрішніх справ відсторонені від виконання своїх службових обов’язків.

Згідно з дорученням Президента України, про результати проведеної роботи міністр внутрішніх справ України має доповісти Главі держави до 20 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі