Жителі Тернопілля за принесене сміття отримають подарунки

Зносити неорганічні відходи у приймальні пункти уже невдовзі почнуть на Тернопіллі. Кілька таких пунктів відкрили нещодавно у Збаразькому районі.

Голови сільрад цього району найшвидше відгукнулися на пропозицію Міжнародного благодійного фонду “Мій дім – моя земля” очистити від сміття довкілля. Від решти чекають активізації по закінченні свят, пише 20 хвилин.

- Проект набирає обертів. Адже лишень три тижні тому ми в Україні мали близько тисячі учасників, а за три тижні – близько п'яти тисяч, - каже координатор проекту в Тернопільській області Андрій Бойко. - На Тернопільщині, яка однією з перших взялась за еко-місію, маємо наразі 54 учасники. Думаю, після свят нас стане більше.

За словами пана Андрія, Київ віддав нашому краю 79 приймальних пунктів. Кілька з них уже встановили. Одними із перших відгукнулися голови сільрад у Киданцях, Кретівцях, Зарубинцях, Зарудді, Старому Збаражі та у Іванчанах.

- Кожен із населених пунктів отримає вигоду від цього проекту, - запевняє пан Бойко. – Адже, окрім того, що на околицях рідного краю стане менше неорганічного непотребу, то й за участь у проекті можна отримати подарунок.

Так, наприклад, якщо певний населений пункт стане активним учасником проекту, то за певний час зможе, наприклад, отримати у подарунок комп’ютер чи інший цінний приз.

- Нагадаю, аби стати учасником та отримувати бонусні бали, потрібно буде заповнити анкету, - додає координатор.

Довідка. Подробиці - на сайті www.eco-missia.com, E-mail: [email protected], [email protected] , тел. 050-72-69-300, 096-90-34-887.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі