• Головна
  • Турактивісти заявляють про підготовку злочину у Національному парку "Дністровський каньйон"
10:30, 18 грудня 2015 р.

Турактивісти заявляють про підготовку злочину у Національному парку "Дністровський каньйон"

У соцмережах місцеві сподвижники туризму вже вкотре піднімають тему намірів влади збудувати на Дністрі ГЕС. Вони переконують, що це матиме згубні наслідки для довкілля та людей, які проживають на прилеглих територіях.

Відтак вони уже готуються об’єднувати зусилля для протидії даним намірам. При цьому поширюють у Фейсбуці допис Петра Тєстова, додаючи при цьому, що "владні "ділки" планують нищити Дністер", "Здається там у когось геть котушки злетіли у верхах".

Петро Тєстов ознайомився з матеріалами будівництва ГЕС на Верхньому Дністрі і зробив невеличку карту, де позначив приблизно місця запланованих гребель

"Результати жахливіші, ніж я очікував! 5 з 7 запланованих станцій знаходяться в межах Національного природного парку Дністровський каньйон!

А інші дві "зрізають" і лишають без води меандр в районі Устя,Незвиська та Раковця , загоняючи Дністер на цій ділянці в трубу і залишаючи на протязі 17 км сухе русло!

Особливо цинічним виглядає в описі проекту фраза: "Створення ГЕС поліпшить соціально-економічні умови проживання населення, зокрема через створення туристично-рекреаційних зон". Хоча всім очевидно, що ці всі зони як раз будуть знищені ! Бо достатньо порівняти кількість туристів там де зараз Дністер тече вільно - і там де він вже знищений Новодністровською ГЕС.

І хоча іспит з кримінального права у мене тільки в наступному семестрі - але мені от дуже кортить написати заяву в поліцію на керівництво Івано-Франківська Обласна Державна Адміністрація Чернівецька обласна державна адміністрація Тернопільська обласна державна адміністрація та ПАТ "Укргідроенерго"

Та кваліфікувати дії всіх цих людей як готування до злочину, передбаченого частиною другою статті 252 КК "Умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об'єктів природно-заповідного фонду : Умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об'єктів природно-заповідного фонду вчинені шляхом підпалу або іншим загальнонебезпечним способом, якщо це спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки".

Бо хіба в когось з адекватних людей є сумніви, що діяльність всіх цих "добродіїв" спричинить тяжкі наслідки для Дністра та України?

Ми ще два тижні тому звернулись до Мінприроди України з зверненням щодо цього питання - але відповіді ще не отримали", – написав Петро Тєстов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГЕС
Оголошення
live comments feed...