
11:10, 18 грудня 2015 р.
На Тернопільщині водій «Тойоти» з’їхав у кювет
Повідомлення від чергового лікаря про аварію надійшло в Підволочиський відділ поліції.
Медик заявив, що до них із забоєм поперекового відділу хребта звернувся житель села Скорики. Потерпілий повідомив, що ще 16 грудня, керуючи автомобілем “Тойота-Ландкрузер”, поблизу села Скорики не впорався з керуванням. Автівка різко з’їхала у кювет і в результаті він отримав травми.
Обидві аварії внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 частина 1 ККУ – Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Триває слідство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:04, 18 червня
10:45, 15 червня
15:21, 22 червня
12:39, 17 червня
