• Головна
  • У соцмережах закликають поліцію Тернополя звернути увагу на водія, який припаркувався на переході
09:15, 21 грудня 2015 р.

У соцмережах закликають поліцію Тернополя звернути увагу на водія, який припаркувався на переході

Відреагувати на фото автомобіля, припаркованого безпосередньо на пішохідному переході, закликає у Фейсбуці правоохоронців Віктор Слюсарчук.

Фото він опублікував на своїй сторінці, згодом його поширили у спільноті "Я паркуюсь як мудак".

"18.12.15 11:42 год. Стою а заторі! М. Тернопіль, вул. Шептицького! Маю час фотографувати і поширювати! Даний факт - це проблема, в першу чергу, культури поведінки водія! З таким відношенням до людей і до ПДД, до європейського рівня життя нам ще дуже далеко.... І питання друге : поліції потрібно реагувати на такі речі принципово!", – наголосив Слюсарчук.

"Він довго там стояв я його також сфоткав", – прокоментував дане фото Роман Недошитко, опублікувавши фото з іншого ракурсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парковка

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...