Готуючи Тернопілля до «Євро» про туалети забули

Підбірку фото туалетів у райцентрах нашої області зробив тернопільський блогер Борис Явір-Іскра. До Євро-2012 будують нові дороги, а про вбиральні на приміських автостанціях забули, зауважив він

“Бридливим та гидливим читати та переглядати не рекомендується...” - зауважує тернопільський блогер Борис Явір-Іскра на початку своєї фоторозповіді. “Вбиральням, виходкам, туалетам, тубзікам та іншим місцям отримання задоволення” він присвятив свою добірку фото.

Стан туалетів на районних залізничних та автобусних вокзалах — жалюгідний. Про це свідчить підбірка Бориса Явора-Іскри.

Свою фотопідбірку молодий чоловік приурочив підготовці до Євро 2012. Мовляв, до Євро будують дороги й стадіони, а про банальні, але необхідні вбиральні у районних центрах забули.
- Тернопілля готується до Євро. У деяких навчальних закладах навіть заняття під футбольні матчі підлаштовують, а про туалети забули, - каже Борис. - Я багато мандрую, і буваю на вокзалах містечок нашої області. І зайти у туалет там - це справжнє випробування. Більшість залишилися ще з часів Радянського Союзу. І складається враження що не прибирали їх також і радянських часів. Це ж приїжджатимуть до нас люди із різних країн на євро, і окрім туристичних цікавинок обов'язково відвідають туалети. Скажімо приїхали подивитися якийсь красивий собор. Вийшли з автобуса - і зразу у туалет. А після такого вже й собору не захочеться.

У своєму блозі Борис опублікував фото із більше десятка туалетів області. На деякі дивитися без відчуття огиди неможливо. Інші ж навпаки — викликають сміх — роль вокзальної вбиральні відіграють хливкі дерев’яні будки, пише 20 хвилин. Потрапив до підбірки навіть туалет із приміського електропоїзда.

- Цікаво, що чим далі вбиральня розташована від великого населеного пункту, тим вона чистіша і доглянутіша, - каже Борис. - У найкращому стані невеликі дерев’яні туалети біля сільських станцій. Там, є люди які за цим невеликим туалетом приходять доглядати. Вони добре зберігають там чистоту. А от муровані вбиральні більших станцій — просто жахливі. Не так давно я був у країнах, які розташовані на захід від кордону України. Туалети там - просто казка. Безкоштовні вбиральні із можливістю помити руки, голову, поголитися, ще й посушитися. Чим ближче до рідних земель, то стає все якось більш запущено. У Чехії, наприклад, туалети хороші, але платні. Не всі, але... А от у Польщі майже такий же срач, як і в нас.

Готуючи Тернопілля до «Євро» про туалети забули, фото-1
Готуючи Тернопілля до «Євро» про туалети забули, фото-2
Готуючи Тернопілля до «Євро» про туалети забули, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі