Головний даішник Тернопільщини зліг з інсультом через скандальне ДТП?

Начальника тернопільської обласної ДАІ Віктора Пака 8 січня госпіталізували в інсультне відділення обласної психоневрологічної лікарні.

Який стан у правоохоронця ані в ДАІ, ані в клініці не уточнюють.

Деякі тернополяни вважають, що у такий спосіб міліціонер рятує свою посаду – адже хворих не звільняють. Інші не виключають, що у начальника ДАІ справді є проблеми зі здоровям.

Під час розслідування аварії на Хмельниччині, котру пов’язують з головою Тернопільської обладміністрації, міністр внутрішніх справ відсторонив від виконання обов’язків начальників облуправлінь міліції Тернопільщини та Хмельниччини. Взялися і за “дрібніших” міліціонерів. У сусідній області, приміром відсторонили начальника Хмельницької обласної ДАІ. Чи чекала така ж доля і на нашого головного автоінспектора – невідомо. Він захворів.

- Вперше про це чую, – прокоментував 9 січня начальник сектору зв’язків з громадськістю обласної ДАІ Микола Лецкалюк. – Тому нічого з цього приводу сказати не можу. Щоправда сьогодні начальника управління не бачив.

У приймальному відділенні психоневрологічної лікарні інформацію про госпіталізацію Віктора Пака підтвердили, проте за деталями порадили звернутися безпосередньо в інсультне відділення, пише “20 хвилин”. В інсультному ж повідомили, що, оскільки кореспонденти – не родичі, то деталей не почують.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі