На Тернопільщині службовці сільради незаконно дорахували собі майже 10 тис грн зарплати

Порушено кримінальну справу за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем службовими особами однієї із сільських рад Зборівського району.

Як повідомив прокурор Зборівського району Микола Матвійчук, досудовим слідством встановлено, що впродовж 2007 року службовці сільради провели без відповідних рішень сесії нарахування та виплату сільському голові доплат за ранг та вислугу років, надбавок за інтенсивність на загальну суму понад 3 тис. грн.

Окрім того, протягом 2007-2008 років службові особи провели нарахування та виплату секретарю сільської ради грошову винагороду на загальну суму понад 4 тис. грн. Водночас встановлено, що дані про результати щорічних оцінок роботи секретаря – відсутні. Також згідно з розпорядженням сільського голови секретарю винесено догану за невиконання своїх функціональних обов’язків.

У загальному службовці сільської ради провели нарахування та виплату надбавок, грошових винагород на загальну суму 7 440, 6 грн. Порушено кримінальну справу. Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі