• Головна
  • Голові Тернопільської ОДА погрожують криміналом та народним прокляттям
09:00, 28 грудня 2015 р.

Голові Тернопільської ОДА погрожують криміналом та народним прокляттям

Наміри чиновників просунути сумнівну ініціативу щодо спорудження гідроелектростанцій на Дністрі викликають серйозне несприйняття серед туристичної спільноти.

Вони наголошують, що від ГЕс виграють одиниці, тоді як шкода для регіону та мешканців прилеглих сіл буде значною.

А про сплави по Дністру, на які на Тернопільщині приїздять сотні тисяч туристів, можна буде забути.

23 грудня Громадська рада Департаменту інфраструктури, транспорту та туризму при ОДА уже скерувала керівництву області офіційне повідомлення про те, що вважає недоцільним будівництво ГЕС на Дністрі.

Водночас місцевий гуру туризму Борис Гора застеріг голову Тернопільської ОДА Степана Барну та його брата Олега, який відстоює даний проект у парламенті, щодо можливих наслідків.

"Дністровський каньйон - один з найкращих в Україні, один з найдовших в Європі, не те шо в області, ну і постійно згадуваний на різних отих ТОПах! Oleg BarnaСтепан Барна за нищення природи буде КРИМІНАЛ, судді з часом пролюструються, і прийдеться за то кришування ВІДПОВІДАТИ! Можливо навіть міжнародно: Молдова також то відчує. Ну і народне ПРОКЛЯТТЯ вам гарантоване! Ніякої електричної доцільности в тих ГЕСах нема, (якшо вже так хочете, то зробіть людям на дахи батареї ті сонячні), всі інші сумнівні соцпереваги ні в якому порівнянні з екологічною шкодою. Депутати обласні тернопільські, ще не пізно ото зупинити законно!", – написав Борис Гора.

При цьому додав, що якщо чиновники не відреагують і офіційно не приймуть рішення щодо відмови від реалізації проекту, то після свят розпочнуться радикальніші акції протесту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГЕС
Останні новини
Оголошення
live comments feed...