• Головна
  • Керівник департаменту спорту ОДА в шоці від рішення депутатів Тернопільської облради
08:30, 29 грудня 2015 р.

Керівник департаменту спорту ОДА в шоці від рішення депутатів Тернопільської облради

На абсолютне нерозуміння ситуації депутатами щодо потреб місцевого спорту в фінансуванні нарікає на своїй сторінці в Фейсбуці Директор департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур.

Він дійшов думки, що в баченні депутатів спорт є далеко не пріоритетом.

"Сьогодні був розгляд проекту бюджету на 2016 рік. Дивно, нікого не зацікавило питання, яке я підняв по галузі спорту. Мабуть депутати поки не знають, чи не розуміють своіх повноважень, бо вони вправі додати кошти, наприклад, на те, що вважають пріоритетним. Ну або ще одне пояснення тоді... спорт не пріоритетний.

На жаль, обидва випадки прикрі для тої справи, яку я прийшов робити в стінах ОДА. Спорт та фізична культура повністю залежить від бюджетних коштів. Окремі випадки комерційно успішного спорту є тільки виключенням з правила", – підкресли Мацикур.

Він також додав, що профільні комісії створені для того, щоб максимально глибоко вивчати питання і виносити на загал вмотивовані пропозиції.

"Сьогодні жодна пропозиція від департаментів, жодна не була підтримана комісією. Що цікаво, що жодна і не була відкинута", – повідомив Віктор Мацикур.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет
Оголошення
live comments feed...