• Головна
  • Тернополяни посеред зими без тепла не залишаться
11:30, 13 січня 2012 р.

Тернополяни посеред зими без тепла не залишаться

В Україні газ у борг не відпускатимуть. Президент України підписав зміни до закону "Про теплопостачання". Зміни передбачають, якщо підприємство-виробник тепла повністю не розраховується за газ, то тиск та кількість газу зведуть до технічного мінімуму.

На сьогодні комунальне підприємство "Тернопільміськтеплокомуненерго" боргує близько шістдесяти трьох мільйонів гривень. Більше двадцяти з них "Нафтогазу України", а сорок три мільйони "Тернопільміськгазу". Та незважаючи на це у "Тернопільміськтеплокомуненерго" запевняють, тернополяни посеред зими без тепла не залишаться.

З жовтня до грудня, розповідають у "Тернопільміськтеплокомуненерго", тернополяни активно розраховувались за отримані послуги. Комунальники сподіваються, що і в новому році споживачі платитимуть вчасно. Тепло та гаряча вода в оселях городян залежить насамперед від самих мешканців міста, кажуть у комунальному підприємстві.

- В жовтні було проплачено 38%. В листопаді 69,5 %, в грудні - 85%. По Україні ми входимо в десятку кращих споживачів газу, тому загрози немає,- розповідає Йосип КУРТЯК, директор КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" .

Директор "Тернопільміськтеплокомуненерго" каже, зараз готують документи, аби більше двадцяти мільйонів гривень, які підприємство боргує дочірній компанії "Нафтогазу України" "Газ України", погасити як різницю тарифів. За тепло та гарячу воду ціни залишилися незмінні, а ціна на газ зросла: з жовтня на майже одинадцять відсотків, а з першого січня цього року майже на п'ять відсотків. Працюють на підприємстві і над тим, щоб не нарощувати нових боргів: "На сьогодні ми взяли на 5,5 мільйонів газу, а заплатили вже 3,9 мільйона. Велику увагу приділяємо, щоб не було великих розривів. А от різниця в тарифах на сьогдні складає 35%. Тобто затрати теплової енергії тарифи покривають десь 60-65%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...