• Головна
  • Тернополян закликають купляти свічки заради доброї справи
09:30, 31 грудня 2015 р.

Тернополян закликають купляти свічки заради доброї справи

Благодійний фонд «Карітас» та тернопільський осередок “Об’єднання “Самопоміч” закликають тернополян долучитися до Всеукраїнської акції «Різдвяна свічка», яку "Карітас" уже п'ятий рік поспіль організовує у нашому місті. 

"Метою акції є збір коштів для допомоги дітям із соціально незахищених груп: сиротам, молоді з особливими потребами, дітям з неблагополучних і малозабезпечених родин, а також дітям трудових мігрантів.

У цей передсвятковий період в церковних громадах, громадських організаціях-партнерах будуть реалізовуватися свічки, зроблені руками людей з особливими потребами. Кожен з Вас зможе придбати таку різдвяну свічку, підтримавши добру справу.

Кошти від цієї акції будуть спрямовані на активний розвиток дітей із соціально незахищених верств населення: участі у літніх таборах, відвідуванні екскурсій, роботі навчальних груп і творчих гуртків в дитячих соціальних центрах, організації свят. Ми хочемо не лише надати адресну допомогу, але й звернути увагу соціуму на проблем дітей, що живуть поряд і перебувають у складних життєвих обставинах.

Завдяки такій підтримці чимало дітей уже повернулося до активного життя у суспільстві.

Піклуймося про майбутнє України разом! Приєднуйтеся до ініціативи!”- йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #Андрій Грицишин
Оголошення
live comments feed...