• Головна
  • Тернопільських ректорів попросили звільнити гуртожитки від посторонніх
16:00, 14 січня 2012 р.

Тернопільських ректорів попросили звільнити гуртожитки від посторонніх

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України попросило керівників вишів звільнити студентські гуртожитки від сторонніх осіб та орендарів,повідомляє Освіта.ua з посиланням на лист міністра освіти Дмитра Табачника.

«При недостатній кількості місць для поселення студентів, у студентських гуртожитках проживають сторонні особи, частина площ гуртожитків безпідставно передана в оренду, що призводить до погіршення умов проживання студентів та створює соціальну напругу у студентському середовищі», – йдеться у листі.

Міносвіти попросило керівників українських вишів до 16 січня цього року «надати письмову інформацію про площі студентських гуртожитків, що здаються в оренду, підготувати конкретні заходи з вивільнення місць від проживання сторонніх осіб та припинення орендних відноси».

Якщо ж у керівництва вишів виникнуть проблеми з розірванням договорів оренди, то Міносвіти просить звертатися безпосередньо до них.

У Міністерстві також зазначають, що протягом останніх років багато вишів отримали додаткові місця у гуртожитках для поселення студентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...