• Головна
  • 23 січня в Тернополі відкриють польський візовий центр. А за якою адресою - невідомо
20:00, 15 січня 2012 р.

23 січня в Тернополі відкриють польський візовий центр. А за якою адресою - невідомо

З 23 січня в Тернополі розпочне свою роботу Пункт Приймання Візових Анкет (ППВА). За інформацією Генерального Консульства Республіки Польща у Львові, метою відкриття ППВА в Тернополі є покращення стандартів та полегшення прийому візових анкет від громадян України.

Пункт буде обслуговувати зовнішня фірма VFS Global, яка має великий досвід у роботі осередків для приймання візових анкет інших країн-членів Шенгенської Угоди.

Завдяки відкриттю пункту, мешканці Тернополя та області будуть мати змогу простіше та швидше скласти заяву для отримання польської візи, як Шенгенської, так і національної, а також забрати паспорт без потреби візиту у консульство.

Відкриття ППВА в Тернополі сприятиме усуненню черги та скороченню терміну реєстрації, а в результаті зменшить час очікування на отримання візи. Пункт прийматиме всіх індивідуальних клієнтів, а також туристичні фірми та організації.

P.S. Таке повідомлення розміщене на сайті Управління з питань туризму Тернопільської ОДА. Раніше схожа інформація анонсувалася і на сайті міської ради Тернополя, хоча візовий центр в Тернополі досі не працює.

Зважаючи, що в цій інформації не вказана ні адреса, ні контактні телефони, функціонування  Польського візового центру в Тернополі викликає великі сумніви.

Нагадаємо, що до кінця минулого року Польща планувала відкрити візові центри в Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному та Луцьку. У Івано-Франківську це вже зробили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...