• Головна
  • «Сектанти» з парку Національного відродження в маршрутках збирають гроші на відбудову «каплиці»
16:00, 16 січня 2012 р.

«Сектанти» з парку Національного відродження в маршрутках збирають гроші на відбудову «каплиці»

«Сектанти» зруйнованої каплички у Парку Національного відродження, ніяк не вгамуються. Днями журналісти Погляду стали свідками того, як представниці даної віри у маршрутках збирають гроші на відбудову каплиці на «священному» місці у парку.

При цьому всіляко намагаються пояснити, що демонтаж каплички відбувся неспроста, просто влада міста «боїться», що всі люди навернуться до віри, та ігноруватимуть владу «мирську». Люди, хто охоче, хто – не дуже, давали жіночкам по кілька гривень і скрушно хитали головами.

«Сектанти» впевнені, що відбудують свою псевдо-святиню біля джерельця у парку, яке не так давно було звільнене від їхньої «облоги». Крім того, що вони й на день не залишали це місце, там постійно чатує хтось із «сектантів».

- Ситуація, яка була, вже не повториться, – каже секретар міської ради Ігор Турський, – Я виріс на вулиці Злуки, ми постійно гралися там з однолітками. Джерело було для нас і місцем зустрічей, і місцем відпочинку… Я не налаштований на те, що частину парку, місця дозвілля для усіх, може захопити релігійна громада. Крім того, парк і так з усіх боків має церкви, то ще й всередині частина площі самовільно захоплена. У нас вже є підготований проект для відновлення даного місця, і воно надалі буде служити місцем для відпочинку та естетичного задоволення громади міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...