
13:15, 12 січня 2016 р.
На Тернопільщині через замикання електропроводки двоє людей потрапили у лікарню
11 січня о 12:05 до пожежно-рятувальної служби області надійшла інформація про пожежу, що виникла 9 січня близько 13:30 в одному з житлових будинків у с. Гніздичне Збаразького району.
Внаслідок пожежі отримали легкі отруєння чадним газом 2 особи: власник будинку громадянин 1966 року народження та громадянка 1973 року народження.
Причина пожежі – коротке замикання електропроводки. Матеріальні збитки становлять 27 тисяч гривень. Пожежно-рятувальні підрозділи на гасіння пожежі не залучались.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:47, 8 червня
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня
10:46, 8 червня
