• Головна
  • Що розказував начальник управління транспорту міському голові Тернополя
12:30, 20 січня 2012 р.

Що розказував начальник управління транспорту міському голові Тернополя

18 січня виконавчий комітет Тернопільської міської ради затвердив фінансовий план КП «Тернопільелектротранс» на 2012 рік.

Члени виконкому здалися. Вони розглядали фінансовий документ лічені хвилини. Єдине, що цікавило міського голову, чи внесені у нього окреслені напередодні зміни. Тоді начальник управління транспорту ТМР Ігор Мединський, який завжди відзначався своїм красномовством та намаганням ідеалізувати усі структури, підпорядковані його відомству, почав розповідати про економію коштів на підприємстві на суму 1,3 млн. грн. З-поміж перерахованих пунктів економії була економія на заробітній платі працівників підприємства, досягнута шляхом індексації. Враховуючи присутність журналістів на засіданні виконкому, міський голова різко обірвав цікавий і  багатообіцяючий виступ пана Мединського. Напевне чиновник так захопився, що й не помітив пресу, повідомляє Номер один.

«Досить, поки ви не наговорили чого треба і не треба», - сказав мер Сергій Надал.

Цікаво, що ще цікавого міг розказати начальник транспорту, якби міський голова не зупинив його? Варто зазначити, що пан Мединський не вперше викликає подібну реакцію у мера особливо, коли мова заходить про підвищення вартості проїзду чи інші фінансові питання. Очевидно меру не до вподоби, що чиновник більше піклується про приватних перевізників, ніж про комунальний транспорт.

Нагадаємо, що не підвищення тарифу на проїзд у тролейбусі до 1,50 грн. протягом довгого часу та відсутність у повному розмірі компенсації з Держбюджету за перевезення пільговиків спровокувало великі борги на КП «Тернопільелектротранс».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...