Михайло Головко в черговий раз відвідав українських захисників у зоні бойових дій (фото)

Цього тижня, 20-21 січня народний депутат України Михайло Головко в черговий раз відвідав українських захисників у зоні бойових дій у с. Водяне, що поблизу Донецького аеропорту.

Напередодні Дня Соборності свободівець відвідав бойові позиції та передав бійцям зведеної штурмової роти "Карпатської січі" необхідні речі, обладнання та смаколики.

Поспілкувався з бійцями про стан справ у зоні бойових дій та політичну ситуації в цілому. Михайло Головко передає застереження бійців, які незгідні із подальшою здачею України через Мінські угоди та зміни у Конституцію. Проблеми на фронті все ті ж: солдати обурені діями влади та ставленням до військовослужбовців. Вояки завжди наголошують, що ніколи не змиряться з окупацією України та захопленням Донбасу і наголошують, що мир у нас буде лише у тому випадку, коли ми переможемо.

“Бійці перебувають у хорошому бойовому дусі, гордо захищають бойові позиції, скаржаться на безхребетність влади у питання захисту цілісності нашої держави. Хлопці підтримують позицію ВО "Свободи" у стінах парламенту щодо недопущення здачі наших територій. В разі ж ухвалення змін у Конституцію в солдат виникає питання, за що ж вони воюють? Всі українці повинні зрозуміти, що мир в нас буде лише у тому випадку, коли ми переможемо”, - передає Михайло Головко з під Донецького аеропорту.

Михайло Головко в черговий раз відвідав українських захисників у зоні бойових дій (фото) (фото) - фото 1 Михайло Головко в черговий раз відвідав українських захисників у зоні бойових дій (фото) (фото) - фото 1
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!