• Головна
  • Тягнибок вшанував пам`ять провідника націоналістів Ярослава Стецька (відео)
14:30, 20 січня 2012 р.

Тягнибок вшанував пам`ять провідника націоналістів Ярослава Стецька (відео)

Лідер свободівців – Олег Тягнибок – приїхав у Тернопіль 19 січня, аби покласти квіти до пам’ятника Ярославові Стецькові.

Політик проголосив промову та віддав почесть прапорові, який підняли на честь 100-ї річниці від дня народження провідника націоналістів, – повідомляє “20 хвилин”.

- Наша українська нація вижила у надзвичайно складні часи терору, голодомору, репресій, переслідувань тільки через те, що ми уміли шанувати пам’ять, пам’ятали про свої традиції, – казав у своєму виступі Олег Тягнибок. – Ми знали про своїх героїв, і з покоління в покоління передавалися кращі традиції, кращі ідеї, кращі звичаї. А Стецько є чи не найяскравішим представником таких героїв. І нині його постулати можуть об’єднати Україну, коли нація шукає об’єднавчу ідею.

Після того, як політик виголосив промову, урочисто під Гімн України піднесли прапор. Таку честь довірили голові молодіжної організації “Галицькі сотні” Мар’яну Козбуру.

Після цього політики та учасники мітингу пішли колоною до пам’ятнику Стецькові. На мітинг прийшли кілька сотень тернополян.

- Я перший раз побачив Тягнибока вживу і мені було дуже цікаво, – розповідає учасник мітингу Павло Потоцький. – Він цілком спокійно розповідав про те, який вклад в незалежність України зробив Стецько, але обличчя в нього було таке, наче він проголошує панування третього рейху. Я завжди думав, що це фотографи його так підловлюють, коли він каже щось емоційне і радикальне, а, виявляється, просто у нього такі риси обличчя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...