• Головна
  • Тернопільській міліції не платять зарплату
13:00, 25 січня 2012 р.

Тернопільській міліції не платять зарплату

20 січня в адресу Асоціації УМДПЛ прийшов лист-скарга від співробітників Тернопільського відділу державної служби охорони (ДСО), що входить до складу УМВС України в Тернопільській області.

Як повідомляється в листі, співробітники служби охорони не отримують грошове забезпечення, хоча щомісяця всі організації справно розраховуються з ДСО за надані охоронні послуги. Керівництво відділу, у відповідь на вимоги співробітників прояснити ситуацію, не надало жодного зрозумілого пояснення. Одночасно на окремих співробітників чинився тиск з боку керівництва, яке загрожує звільненням зі служби.

На думку працівників Тернопільського відділу ДСО, керівництво користується тим, що служба охорони фінансується не з державного бюджету, а знаходиться на «самозабезпеченні», тобто отримує гроші з так званого спецфонду, який сама ж і формує за рахунок наданих населенню послуг.

Працівники Тернопільського відділу ДСО, відповідно до їх заяви, працюють понад встановлені норми у вихідні дні і нічний час, що також не оплачується керівництвом. У табелях виходу на роботу завжди проставляється тільки робочий день з 09.00 до 18.00 год

Цим повідомленням Асоціація УМДПЛ звертається до керівництва МВС України з проханням призначити службову перевірку для перевірки викладених у листі фактів та вжиття заходів для усунення порушень трудового законодавства в разі підтвердження таких фактів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...