• Головна
  • Файне місто запросило блогерів зі всієї України
09:00, 22 січня 2012 р.

Файне місто запросило блогерів зі всієї України

Молоді, амбітні, а головне – активні у громадському житті люди влаштували у Тернополі зустріч твіттерян #TwiTerEvent.

Нагадаємо, Twitter— соціальна мережа, яка є мережею мікроблогів, що дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення, використовуючи не тільки Інтернет, а і SMS, служби миттєвих повідомлень і сторонні програми-клієнти. Подібний захід у нашому місці проходить уже вдруге. Цього разу зустріч припала на святкування Дня Соборності Украни. Організатори молодіжна ініціатива "Файне місто" обрали місцем проведення #TwiTerEvent ТРЦ "Подоляни”, повідомляє "20 хвилин".

- Кожної секунди у світі реєструються 11 користувачів Twitter, - каже модератор заходу Іван Омелян. – Найбільшим досягненням Twitter-спільноти в Україні, як на мене, є контроль за останніми виборами. Саме користувачі цієї мережі першими дізнавалися про все, навіть про порушення, які чинилися на різних дільницях. Адже Твиттер - це мобільна соціальна мережа, яка знаходиться в кишені кожного з нас, просто потрібно цим користуватись.

Під час зустрічі тернополяни-твіттеряни та їхні друзі із Чернівців і Вінниці, заслухали чимало доповідей про те, як на всі події у світі нині впливають соціальні мережі, зокрема Twitter, а відтак – як це могли б використати українці, особливо при питанні відкритості політики перед людьми. Передбачені у програмі і розваги - боулінг, більярд, участь у грі “Мафія”, тематична вечірка. Серед присутніх були і депутати обласної ради.

- У Тернополі є близько 700 активних твіттерян, - розповідає регіональний координатор Громадської Асамблеї України Володимир Ханас. – Це якщо рахувати окремих осіб, адже свої сторінки у Twitter мають ще й деякі державні установи, організації, місцеві ЗМІ.

За словами одного з ведучих організаторів заходу Рустама Ергешова така зустріч проводиться для того, щоб люди, які працюють в Інтернеті, а також ведуть свої блоги та сайти мали змогу зустрічатись в "реалі". Це набагато цікавіше та надає змогу познайомитись з потенційними партнерами та просто неординарними людьми.

Серед запланованих заходів планується провести екскурсійний квест по Тернополю, що надасть можливість популязувати місто серед інших областей. Також присутні зможуть прийняти участь у першому "Твіттер- мості" Тернопіль-Київ-Донецьк, що символізує єдність Українського народу навіть в такій просторово розширеній мережі як Інтернет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...