• Головна
  • Тернопільські вчителі та медики не матимуть зарплати два місяці
10:45, 24 січня 2012 р.

Тернопільські вчителі та медики не матимуть зарплати два місяці

Грошей в бюджеті на 2012 рік вистачить, аби платити медикам і освітянам на місцях зарплату лише 10 з 12 місяців у році. Про це заявив міський голова Тернополя Сергій Надал, пишеGazeta.ua.

“На засіданні Кабміну Азаров говорить про підняття зарплати медикам, але в той же час в бюджеті закладають суму, що покриває потребу в фінансуванні галузі на 74% від потреби. Те саме з освітою – 72%. Для спортивних та фізкультурних закладів Тернопіль отримав фінансування на рівні 12%-14%. І така ситуація по всій Україні – я маю дослідження Асоціації міст, яке показує, що обласним центрам в соціальній сфері не вистачить двох мільярдів гривень, аби забезпечити до кінця року виплату зарплати та заплатити за енергоносії”, — каже Надал.

Минулого року Тернопіль витратив 40 мільйонів з міського бюджету, аби здійснити виплати, які б мали фінансуватися з державного.

“Для міста це величезна сума. Ми на всі дороги за рік 20 мільйонів тратим. Коли ж звернулися в Кабмін, аби нам дорахували необхідну суму коштів, то Мінфін відповів, що потрібно діяти згідно бюджетного кодексу. А кодекс передбачає зменшити витрати у відповідності до виділених коштів”, — зауважив міський голова.

У той же час мер запевняє, що в місті не планують звільняти вчителів та освітян.

“З Асоціації міст вже пішло звернення в Кабмін про дофінансування, плануємо подібний лист оформити від міської ради – сесійно. Надіюся, їм стане розуму внести зміни до держбюджету, тим більше, що це виборчий рік. Бо інакше жоден місцевий бюджет таких витрат не закриє”, — зазначив Сергій Надал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...