• Головна
  • Знову перенесли суд по Щепановському. На цей раз через свідків
17:00, 24 січня 2012 р.

Знову перенесли суд по Щепановському. На цей раз через свідків

Сьогодні у тернопільському міськрайонному суді відбулось чергове слухання у справі керівника фірми «Будівельник» Зеновія Щепановського. Що правда як і у попередні рази суд тривав не більше 15 хвилин, і знову був перенесений.

Нагадаємо минулого разу розгляд справи було відкладено через відсутність адвоката головного бухгалтера підприємства «Будівельник» Євгена Марценюка. Олександр Нечай не з’явився у залі суду через погане самопочуття.

Сьогодні причиною перенесення суду послугувало хронічне ігнорування судового процесу свідками. Головний суддя Тарас Багрій не одноразово звертався до міліції з проханням застосувати судовий привід до порушників. Але не зважаючи на це люди так і не з’явились у залі суду, а правоохоронні органи не пред’явили служителю Феміди жодних письмових документів.

Більше того головуючий у справі Зеновія Щепановського звернувся до головного прокурора з прохання вплинути на порушників та міліцію, щоб люди почали виконувати свої обов’язки та припинили ігнорувати судовий процес. Проте Тарас Багрій не отримав жодної відповіді.  Сьогодні у залі міськрайонного суду з’явився лише один свідок. Після допиту чоловіка Тарас Багрій оголосив про перенесення слухання. Якщо на наступний раз усі свідки не з`являться у суді, суддя продовжить розгляд справи без них.

До слова, сьогодні адвокат Зеновія Щепановського Ростислав Лукашов подав клопотання стосовно судового дозволу на отримання інформації від двох комерційних банків. Захисника цікавить інформація стосовно стану заборгованості розрахунків по кредитах та реалізація заставленого майна. За словами Ростислава Лукашова керівництво банку не погодилось надавати йому будь яку інформацію без судового рішення. Тарас Багрій задовольнив клопотання адвоката.

Чергове слухання у справі керівника фірми «Будівельник» Зеновія Щепановського назначене на 6 лютого 11 годину ранку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...