У Гусятині змагалися юні футболісти на призи від Миколи Люшняка (фото)

Минулих вихідних, у стінах Гусятинської ДЮСШ відбувся футбольний турнір серед наймолодших вихованців. За призи від народного депутат України Миколи Люшняка змагалися 4 команди хлопчиків 13 років та молодші.

Переможцями футбольного змагання стала команда Гусятина, «срібло» виборола команда села Коцюбинці, а «бронзу» - гравці з села Васильківці. Усі учасники отримали подарунки від народного депутата Миколи Люшняка. Вручив їх громадський помічник обранця – Віталій Остафійчук.

- Ми сподіваємося, що такий кубок Миколи Люшняка, стане традиційним. Під час своєї передвиборчої кампанії пан Микола подарував 30 комплектів форми для команд нашого району і продовжує підтримувати спорт, - розповідає Віталій Остафійчук.

- Нам дуже важливо підтримувати дітей, який обирають спорт і здоровий спосіб життя. Зі свого боку я хочу дати їм стимул такими, наприклад, заходами. Важливо, щоб діти розуміли, що вони зробили правильний вибір, - говорить народний депутат від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Микола Люшняк.

У Гусятині змагалися юні футболісти на призи від Миколи Люшняка (фото), фото-1 У Гусятині змагалися юні футболісти на призи від Миколи Люшняка (фото), фото-2 У Гусятині змагалися юні футболісти на призи від Миколи Люшняка (фото), фото-3
Микола Люшняк футболісти на призи від Люшняка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі