• Головна
  • З 1 лютого вулиця Миру стане двосторонньою
11:00, 25 січня 2012 р.

З 1 лютого вулиця Миру стане двосторонньою

З 1 лютого вул. Миру, що на масиві «Дружба», стане двосторонньою. Схему руху автотранспорту буде змінено через перевантаження вул. Мазепи.

Зміною схеми руху планується розвантажити ділянку дороги на вул. Мазепи, розповів "Номер один" старший інспектор ВДАІ в Тернопільській області Микола Лецкалюк. Наразі тут рух утруднений: на ділянці знаходиться дві зупинки та кілька пішохідних переходів. Як результат, рух транспорту уповільнюється, а скупчення громадського транспорту перешкоджає видимості на дорозі. Натомість дорога на вул. Миру має можливості для двостороннього руху.

Тепер водії для того, щоб потрапити на вул. Винниченка. не повинні робити «кола» по вул. Мазепи. Тепер вони зможуть повернути на вул. Миру з вул. Дружби. Остаточну схему руху наразі не затверджено. За попередньою інформацію, водії зможуть рухатись прямо на вул. Миру зі сторони ПК «Березіль», а також з вул. Дружби, повернувши направо. Причому вул. Дружби стане головною.

1 лютого на вул. Миру буде знято знаки, які обмежуюють рух. У перші дні зміни схеми дорожнього руху на даній ділянці дороги чергуватиме дорожній патруль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...