Працівники Тернопільської міської ради просять допомогти вилікувати маму колеги

Спеціалістка управління культури і мистецтв Наталія Глуховецька збирає кошти на лікування матері. В Галини Глуховецької виявили важку хворобу, на лікування треба 100 тисяч гривень. Родина таких грошей не має.

 У липні минулого року виявлено на комп’ютерній томограмі пошкодження хребта. Згодом проведена операція-рентген. Гістологічні обстеження виявили остеобластому. Кілька днів тому проведено повторну томограму грудного відділу виявлено негативну динаміку КТ, збільшилися нові вогнища та осередки остеолітичної деструкції в тілах хребців, ребрах справа., паталогічний перелом тіла Th5, перелом 4 ребра справа. Виявлені зміни диференціюють між мієломною хворобою (окологія крові) та онкологією, — розповідає Добі Наталія.

Зараз жінці необхідна термінова операція та лікування із заміною тіл хребців. Потрібно сто тисяч гривень. Для родини це занадто велика сума, рідні змушені просити про допомогу.

Реквізити для допомоги в гривнях: картка ПриватБанку 5168757297834956 (Глуховецька Наталя) призначення: матеріальна допомога або безпосередньо до Наталі Глуховецької за адресою: м. Тернопіль, бульвар Т.Шевченка,1, 31 кабінет. Тел. 0975454088 Наталя

Тернопіль хвороба допомога людині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі