Тернопільські учні шиють маскхалати та державні прапори для бійців АТО

У Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг і туризму кипить робота. В навчальному закладі розповідають: посильну допомогу бійцям, які захищають нас на Сході, надають вже близько двох років. Наразі ж на прохання волонтерів шиють білі маскувальні халати та державні прапори.

ГАЛИНА ГРУШКО, директор Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг і туризму: «На цей раз в нашому навчальному закладі учні пошили 80 маскувальних халатів, близько 20 державних прапорів. Під час практики, в позаурочний час і на виробничому навчанні учні долучаються до пошиття оцих виробів». 

До прикладу, ось учні 1 курсу виготовляють маскувальні халати.

ІННА СУП, майстер виробничого навчання: «Працюємо бригадним методом. Кожен має своє певне завдання, і ми один одного доповнюємо, один зробив – передав роботу іншому – і вироби в нас закінчені. Ну, практично, ми на день виготовляємо по 5 виробів».

А ось в цьому кабінеті шиють ще і державні стяги. І якщо маскувальні халати виготовляють для захисту, то прапори – для підтримки морального духу наших військових, передає ІНТБ

ОЛЕНА ДЕРЕВЕНСЬКА, учениця Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг і туризму: «Прапори їм відправляємо, щоб підняти їхню національну свідомість, їхній патріотичний дух, щоб їм там було, хоча б морально, легше».

Тканину для виготовлення халатів та прапорів училищу надають волонтери.  Педагоги кажуть – учні радо взялися до роботи. Самі ж вони стверджують: хочуть бодай у такий спосіб допомогти українським бійцям. Розповідають: окрім згаданих раніше виробів, шили для них і невеличкі подарунки до свят.

ОЛЕНА ДЕРЕВЕНСЬКА, учениця Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг і туризму: «На новорічні свята ми їм виготовляли різні такі дрібні подаруночки. Різдвяні чобіточки або різні такі іграшки на ялинку, щоб їм дати якийсь різдвяний, новорічний домашній настрій».    

Усі вироби, кажуть у навчальному закладі, на Схід передають через волонтерів.

Тернопіль учні маскхалати та державні прапори бійці АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі