• Головна
  • Тернопільську "Ниву" ще не ліквідували і думають, в якому форматі її зберегти (Відео)
11:00, 8 лютого 2016 р.

Тернопільську "Ниву" ще не ліквідували і думають, в якому форматі її зберегти (Відео)

Наразі подальше майбутнє тернопільської «Ниви» залишається туманним.

Як зазначає прес-секретар команди Андрій Тихий, команда досі не знялася з чемпіонату і офіційно ще не зникла.

«Минулого тижня були президент і директор клубу зустрілися з гравцями, надали всім футболістам статус вільних агентів. Наразі тернопільське керівництво передає документи і печатки львівським власникам. Водночас вони не хочуть, щоб такий бренд як «Нива» зникав. Ведуться консультації. Можливо, буде ребрединг і з допомогою місцевих бізнесменів улітку клуб заявиться у Другій лізі», – повідомив Андрій Тихий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Нива"
Останні новини
ТОП новини
Місто, що потопає у квітах: відомий телеведучий був вражений тим, що побачив у дворах тернополян (ФОТО)
"Підвищення тарифів на 60% наближається, названо нову ціну на газ": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"Мобілізація пенсіонерів стане реальністю, ТЦК прийдуть по 60-річних чоловіків із однією ознакою": нові покарання та рейди
"Власникам цих квартир доведеться віддати державі до чверті вартості": в українців вимагають сплатити до 1 серпня
Оголошення