Чому воюють із “Самопоміччю”?

За підсумками місцевих виборів, що відбулися у жовтні минулого року, політична партія “Об’єднання “Самопоміч” отримала 7 депутатських місць у Тернопільській міській раді.

За “Самопоміч” проголосували понад 12% тернополян, які взяли участь у виборах. Такий результат є дуже вагомий, особливо з огляду на те, що це перша виборча компанія нашої політичної сили на місцевих виборах. Окрім того, цей показник у Тернополі є найкращим серед усіх політичних партій нової генерації. 

У партії “Об’єднання “Самопоміч” є великі перспективи. Люди довіряють нашій політичній силі і у нас є шанси у майбутньому здобути ще кращі результати для того, щоб ефективніше працювати на користь громади.

“Об’єднання “Самопоміч” у Тернополі гуртує довкола себе молодих та ініціативних людей з реформаторськими ідеями, зі свіжими та патріотичними поглядами на розбудову своєї країни та рідного міста. Ці люди незаплямовані зв’язками зі старою владою, ці люди незаплямовані корупційними діяннями.

Більшість учасників команди “Самопомочі” – це люди віком до 40 років, які уже чимало досягнули своєю працею у бізнесі, науці чи в сфері житлово-комунальних послуг. Є у нашій команді і безкомпромісні журналісти, які викривають усі корупційні схеми недобросовісних чиновників. Саме таке команда здатна змінити на краще майбутнє Тернополя.

Це власне розуміють і наші політичні конкуренти, з числа тих, чия політична кар’єра уже пішла на спад і з числа тих, які тільки говорять про зміни, але насправді нічого міняти не хочуть, оскільки зараз їм і так комфортно.

Вони вбачають у “Самопомочі” свого головного суперника – суперника, який може відправити їх на смітник історії, суперника, який уже зараз перешкоджає їм безкарно дерибанити у місті.
Тому проти “Самопомочі” ось уже кілька місяців поспіль ведеться активна інформаційна війна. Причому після виборів потоки бруду, вилитого на нашу політичну силу, стали іще більш потужними, ніж під час самої виборчої компанії.

Шпальти окремих тернопільських газет просто рясніють замовними матеріалами, левова частка яких спрямована саме проти “Самопомочі”. Таке враження, що виборча компанія наче і не завершувалася.

Замість того, щоб працювати на користь громади, замість того, щоб звітувати перед громадою про власні здобутки, наші конкуренти вдаються до тактики поливання брудом. Слід відзначити те, що усі ці замовні матеріали побудовані на брехні, власних домислах та перекручених фактах. Жоден матеріал не підписаний прізвищем реального журналіста чи політичного оглядача, що теж свідчить про замовний характер статей.

Підтвердженням цьому є й нещодавнє рішення Тернопільського міськрайонного суду, який зобов’язав “Нову Тернопільську газету” спростувати ряд фактів, викладених в одному з матеріалів, спрямованих проти народного депутата України, голови Тернопільської обласної організації партії “Об’єднання “Самопоміч” Тараса Пастуха.

Не факт, що це рішення суду зупинить замовників інформаційної війни проти “Самопомочі”. Але в будь-якому випадку ми продовжуємо працювати в інтересах тернопільської громади. Сподіваємося, що тернополяни розсудливі і розберуться де правда, а де нахабна брехня, дуже часто не зовсім вдало замаскована під правду.
    

самопоміч Тернопіль самопоміч в Тернополі,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі