• Головна
  • На Тернопільщині почали складати перші європротоколи
13:15, 26 січня 2012 р.

На Тернопільщині почали складати перші європротоколи

Водії Тернопільщини почали застосовувати європротоколи. Наразі кількість складених протоколів Державтоінспекція не підраховувала, так як для цього потрібно зібрати дані у страхових компаній, каже старший інспектор ВДАІ в Тернопільській області.

Але перші протоколи в області почали видавати тільки місяць-два тому, а отже, активно використовувати їх водії області поки не мали можливості- пише "Номер один".

Нагадаємо, європротокол – це бланк спеціально розробленої форми, використання якого дає право оформляти ДТП без участі представників ДАІ. Обов`язковою передумовою є наявність у всіх учасників ДТП полісу обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності, відсутність травмованих та загиблих, відсутність у водіїв ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння чи перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, а також згода учасників ДТП щодо її обставин та визнання певним водієм своєї вини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
Чоловіки із цих підприємств втратять бронювання, з 1 вересня ТЦК шукатиме їх на кожному кроці: мобілізація та нові заходи
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
Оголошення