ПриватБанк пропонує застрахувати свою подорож від затримки рейсу літака

Плануючи робочий візит чи відпочинковий тур, одне з найважливіших питань - чіткість та пунктуальність графіку транспорту. Пасажири, що купують авіаквитки, час від часу стикаються із проблемою — затримкою або скасуванням рейсу через причини, які не залежать від клієнта.Такі затримки авіарейсів часто-густо руйнують плани, вибивають з колії та безповоротно псують настрій. ПриватБанк пропонує цікавий та інноваційний метод вирішення питання - віднедавна для клієнтів реалізована можливість застрахувати себе від затримки рейсу.

Страхування авіаквитка — унікальна послуга, суть якої надзвичайно проста та зрозуміла. При купівлі квитка на літак, клієнт оплачує певний страховий збір, 5-10% в залежності від авіакомпанії. У разі якщо рейс клієнта затримується більше ніж на 2 години, він отримує компенсацію від страхової компанії. Існує певна градація в страхових виплатах, якщо рейс затримується більше ніж на 2 години, страхова компанія повертає клієнтові 50% вартості квитка, більше ніж на 7 годин – 80% вартості, а в разі скасування рейсу – відшкодовується повна вартість квитка.

Оскільки відомості про відправлення чи прибуття літака - інформація публічна, клієнтові не потрібно надавати в страхову компанію жодних документів! Страховик в режимі онлайн отримує дані від аеропорту та відслідковує ситуацію з рейсом. Відтак виплата клієнту проходить миттєво і не потребує жодних активних дій з його боку. Зазвичай SMS з приємними цифрами про поступлення, надходить пасажиру, ще до того, як він залише аеропорт.  

Так нещодавно пасажир отримав від страхової компанії 16 400 грн, за затримку рейса Київ — Нью-Йорк білше ніж на 7 годин. Цікаво, що цьому ж клієнту вже виплачувалось страхове відшкодування за затримку рейсу саме до Києва.

Перш ніж купувати квиток, скористайтесь і ви зареєструвавшись на сторінці акції!

ПриватБанк страхує від затримки рейсу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі