• Головна
  • Придатні бомбосховища Тернополя можна порахувати на пальцях однієї руки
18:00, 26 січня 2012 р.

Придатні бомбосховища Тернополя можна порахувати на пальцях однієї руки

Придатні бомбосховища Тернополя можна порахувати на пальцях однієї руки. Втім, аналогічна ситуація й в інших містах України. Держава протягом кількох років не виділяє кошти на їх утримання. Як стало відомо, придатними для використання залишаються бомбосховища, які знаходяться в приміщені заводу «Оріон», КП «Тернопільелектротранс», ЗОШ №7 та міської комунальної лікарні №3.

Цікава ситуація склалась з бомбосховищем, яке знаходилось на території «Текстерно». Тут знаходиться три сховища під приміщеннями будівлі. Корпуси підприємства виставлені на продаж. Облаштуванням підвального приміщення призначеного для укриття ніхто не займається.

За словами начальника управління надзвичайних ситуацій Івана Коваля, їх пропонувалось передати на баланс міської ради, оскільки бомбосховища не підлягають продажу, оренді та використанню не за призначенням. З іншого боку, законодавство передбачає передачу бомбосховищ у комплексі з іншими приміщеннями. Прийняти приміщення означає для міської ради означає взяти на себе додаткову головну біль та витрати, які повинен погашати державний бюджет, повідомляє газета "Номер один".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...