У Тернополі розпочинаються стажування у міській раді

Молоді тернополяни розпочинають своє стажування в міській раді у рамках «Школи молодого реформатора». 9 лютого в сесійній залі міської радивони зустрінуться з міським головою Сергієм Надалом.

Загалом, за результатами анкетування та співбесід обрали 22-х найкращих молодих активістів для стажування у різних управліннях мерії.

 Проект має на меті підвищення ефективності роботи міської ради, підтримання зв’язків із представниками громадських організацій, сприяння розвитку волонтерського руху в місті та реалізації молодіжних і студентських ініціатив.

-          Цього року протягом трьох місяців всі стажери зможуть пройти стажування у міській раді і дізнаються, що таке орган місцевого самоврядування та як він працює. Також молоді люди зможуть дати свої пропозиції стосовно вдосконалення або якихось змін у роботі, пройти ряд тренінгів і матимуть зустрічі з успішними людьми міста. Окрім цього ми чекаємо конкретних пропозицій стосовно реалізації якихось нових проектів, які запропонують наші стажери, - розповів міський голова Сергій Надал.

До слова, це вже другий набір у «Школу молодого реформатора». Минулого року учасники школи організували  цілий ряд проектів, зокрема виставку» Мій Тернопіль» в Українському Домі «Перемога», відвідали Верховну Раду. Окрім цього, один з минулорічних випускників школи у 2016 році став депутатом тернопільської міської ради. 

стажування міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі