На Тернопільщині чоловік з дружиною втекли, кинувши 5 неповнолітніх дітей на племінника

Багатодітну родину із села Ворвулинці Заліщицького району благополучною не назвеш. Вихованням дітей не займається ні мати, яка майже півроку тому покинула чоловіка і з найменшою донькою подалася у пошуках нового щастя , та й батько якось не дуже переймається тим, щоб дітям забезпечити достойне життя.  Долею п’ятьох неповнолітніх радше переймаються соціальні служби, допомагає місцева сільська рада.

Як повідомив виконуючий обов’язки начальника Заліщицького відділення поліції Андрій Долинський, із заявою про зникнення дружини та дворічної доньки у вересні минулого року до них звернувся 34-річний житель селаВорвулинці. Через деякий час правоохоронці з’ясували, що жінка перебуває у Львівській області. Про це вона повідомила свою подругу, зазначивши, що починає нове життя з новим чоловіком. Згодом  дружина-втікачка сповістила про свої плани колишньому чоловікові, щоправда, не уточнивши, як вчинить з рештою дітей.

Племінника, на вихованні котрого залишилося п’ятеро неповнолітніх, стали бунтувати тітки, бо у селі ходять чутки, що всіх дітей їхня горе-невістка народила від різних чоловіків, адже вела розгульне життя. Правоохоронці підтверджують, що  28-річна молодиця справді притягувалася до адміністративної відповідальності за зайняття проституцією. Також щодо неї було складено протокол за неналежне виконання материнських обов’язків.

Як зазначив Андрій Долинський, поліцейські оперативно реагуватимуть на всі протиправні вчинки, проте змусити матір полюбити своїх дітей чи силою повернути її в родину вони не можуть.

Наразі соціальні служби разом з правоохоронцями займаються питанням щодо позбавлення горе-матері прав на дітей.

неблагополучна сім’я
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі