В Тернополі планують створити комітети міст-побратимів

Комітети міст-побратимів хочуть створити в Тернополі при управлінні стратегічного розвитку міста. Таку ідею запропонував міський голова Тернополя Сергій Надал.

За його словами, Тернопіль має чимало міст-побратимів з якими ведеться активна співпраця у різних напрямках. Тому комітети міст-побратимів будуть відігравати роль  майданчика для практиків, які вже активно співпрацюють та тих, хто лише планує таку співпрацю з організаціями партнерських міст.

-          Основна ідея проекту полягає в тому, щоб зібрати разом тих, хто співпрацює з певним містом і тих, хто б хотів таку співпрацю мати. Наразі Тернопіль має 20 побратимських, партнерських та дружніх міст. В рамках підписаних угод відбувається співпраця між музичними колективами, медиками, школами, громадськими організаціям, держслужбовцями. На базі управління можна планувати річну роботу Комітету, шукати партнерів, писати спільні проекти та шукати для них фінансування, - зазначив помічник міського голови Максим Черкашин.

Якщо тернополяни мають власні ідеї стосовно розвитку цього проекту, просять надсилати власні пропозиції в управління стратегічного розвитку міста. 

міста-побратими комітет міст
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі