• Головна
  • Тернопільського правоохоронця покарали за непрофесійні дії
13:10, 27 січня 2012 р.

Тернопільського правоохоронця покарали за непрофесійні дії

За фактом критичної публікації, надрукованої на сторінках одного із інтернет-видань, в Тернопільському обласному управлінні внутрішніх справ проведене службове розслідування. У матеріалі, зокрема, йшлося про неправомірні дії співробітника патрульної служби під час затримання одного із жителів Збаразького району.

Встановлено, що інспектор Тернопільського міськвідділу на законних підставах за вчинення адміністративного правопорушення зупинив нетверезого чоловіка, який не реагував на зауваження та вимоги правоохоронця. У присутності дружини порушник визнав свою провину. Під час затримання громадянину не було заподіяно тілесних ушкоджень та шкоди для здоров'я.
Але, не зважаючи на це, патрульний міліціонер, очікуючи черговий наряд, не врахував погодних умов та безпідставно утримував лежачого чоловіка. Це викликало справедливе обурення перехожих.
За непрофесійні дії інспектор патрульної служби притягнутий до суворої дисциплінарної відповідальності. Керівництву Тернопільського міського відділу внутрішніх справ вказано на недоліки щодо дотримання законності та службової дисципліни особовим складом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Картопля ніколи не прилипне до сковорідки, допоможе одна хитрість": унікальний лайфхак, який змінює життя кулінарів
"Несамовитий снігопад замете цю частину України за тиждень, шалене похолодання вріже різким холодом": де хлине дощ?
"Нові правила мобілізації посилять жорсткі заходи, ТЦК забере бронювання і призве людей без грошей": мобілізація, повістки
ТЦК почне масово хапати чоловіків цієї категорії прямо з 1 жовтня, названо перелік ознак мобілізованих: мобілізація, повістки
Оголошення