Надія Савченко написала з російської в'язниці лист тернополянам

Українська льотчиця, ув’язнена ось уже другий рік в Росії, відповіла на різдвяну листівку тернополян.

Напередодні нового, 2016, року організатори виставки Різдвяних листівок з родинного архіву політв’язня Миколи Мамуса у галереї Бункермузі надіслали листи українським політв’язням новітньої доби – режисеру Олегу Сенцову, громадському активісту та екологу Олександру Кольченку та Надії Савченко, пише Тернопільська липа

На жаль, вітання хлопцям, котрі позбавлені волі у російському СІЗО у Ростові-на-Дону, не знайшли своїх адресатів – підбадьорливі слова з батьківщини, упаковані в конверти із синьо-жовтою символікою та закликом «Свободу Сенцову та Кольченку» повернули відправникам – мовляв, «термін зберігання перевищено».

Але на Йорданський святвечір українська Надія написала з Новочеркаська: «Доброго дня, добрі люди із Галереї «Бункермуз», славні тернопільчани! Щиро дякую за таку зливу добрих і теплих слів. Я відчувала підтримку українців постійно всі ці проклятих два роки у в’язниці! Вірю скоро ВОЛЯ! Скоро зустрінемося з вами в милій рідній Україні і будемо будувати її разом! Я вірю в українців! Ми змінилися і змінимо на краще життя нашої Батьківщини. Я вірю в Україну! Все буде добре! До зустрічі на волі в Україні! Україна понад усе! Слава Україні!».

У середині грудня російський суд продовжив арешт Надії Савченко до 16 квітня 2016. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування – третє від моменту її арешту влітку 2014 року. Наразі воно триває вже понад 40 днів. Однак адвокат мужньої жінки Марк Фейгін заявляє, що Савченко звільнять, незалежно від вироку, і вже ведуться перемовини про її повернення в Україну. Маємо надію, що побажання Надії вже незабаром справдяться.

Надія Савченко російська в'язниця лист тернополянам
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі