• Головна
  • На вибори потрібно 1,2 млрд грн, в бюджеті є тільки 800 млн
19:00, 28 січня 2012 р.

На вибори потрібно 1,2 млрд грн, в бюджеті є тільки 800 млн

На парламентські вибори 2012 року законом про держбюджет передбачено близько 800 млн грн, але за розрахунками Центральної виборчої комісії (ЦВК) потрібно 1,2 млрд грн, повідомив голова ЦВК Володимир Шаповал.

Недофінансування парламентських виборів становить 400 млн грн. Голова ЦВК переконаний, що навіть якщо скоротити видатки, коштів не вистачить.

«Про всяк випадок я, звісно, дав команду: вивчайте закон, дивіться, де можна заощадити. Проте є речі, від яких відмовитися неможливо. Наприклад, заробітна плата членів комісій — річ непорушна. Якщо бюджет виборів становитиме 800 млн., виплатити зарплатню ми не зможемо. Що це означає? Неминучі судові позови. До речі, ще й досі не проведено остаточного розрахунку з усіма членами комісій, котрі працювали на останніх місцевих виборах. І це дуже прикро», — наголосив голова ЦВК в інтерв'ю ZN.UA.

Нагадаємо, що парламентські вибори повинні відбутися у жовтні 2012 року. Відповідно до прийнятого 17 листопада 2011 року закону, вибори пройдуть за змішаною пропорційно-мажоритарною системою. Законом збільшено прохідний бар’єр для партій до 5% та заборонено участь блоків партій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...