• Головна
  • Прийнято рішення про закриття репродуктора ТОВ «Агро-Ланівці» на реконструкцію
14:57, 15 лютого 2016 р.

Прийнято рішення про закриття репродуктора ТОВ «Агро-Ланівці» на реконструкцію

Наказом ТОВ «Агро-Ланівці»  від 15.02.2016року за №2од вирішено закрити роботу репродуктора з утримання свиней в місті Ланівці на реконструкцію. 

Припинено осіменіння свиноматок та встановлено термін вивезення всіх свиней до 14.07.2016 року згідно затвердженого потижневого графіку. 

Персонально попереджено працівників, посади яких скорочуються, про наступне вивільнення не пізніше, ніж за два місяці (ст. 49-2 КЗпП),  через зміни в організації виробництва і праці.  

Цим же наказом створено робочу комісію з для напрацювання пропозицій з  реконструкції  тваринницьких будівель в м.Ланівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Агро-Ланівці» на реконструкцію
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація пенсіонерів накриє 60-річних чоловіків, ТЦК збираються призвати літніх людей з цією професією": їх чекає ВЛК
"Українцям, які користуються газом, доведеться заплатити за додаткову послугу": людей змусять заплатити до 2000 грн
"Землю доведеться переоформити": українцям дадуть лише короткий термін після ухвалення нового закону
"Мобілізація або 3 роки в тюрмі, нові правила посилюють всі жорсткі заходи": ТЦК знайшли спосіб призвати 2 млн ухилянтів
Оголошення