![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
09:00, 30 січня 2012 р.
Відбувся тренінг для депутатів Тернопільської міської ради
28-29 січня у Тернополі відбувся тренінг для депутатів. Організаторами виступили Міжнародний республіканський інститут (IRI) та Тернопільська міська рада.
Депутати розглянули наступні теми: "Підготовка та реалізація рішень ради", "Депутатська приймальня", "Реалізація закону про доступ до публічної інформації", "Організація роботи команди депутата".
Допомагали обранцям розібратись у тонкощах депутатської діяльності Олександр Солонтай (експерт Інституту Політичної Освіти, громадський діяч) та Любов Майборода (депутат Черкаської обласної ради).
«Незалежно яку партію ти представляєш, головне усвідомлювати, що в першу чергу ти представник громади міста. В усього депутатського корпусу повинна бути єдина мета – це покращення життя кожного члена громади, розвиток і процвітання Тернополя. Завдяки таким освітнім заходам ми здобуваємо нові інструменти для ефективної роботи депутатів, обмінюємось кращими практиками вирішення проблем громади в Україні», – зазначив міський голова Сергій Надал.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
4
live comments feed...