Тернополяни добилися, аби вулицю-"танкодром" таки відремонтували

Проблемну вулицю Промислову у Тернополі обіцяють цього року відремонтувати.

Про це йдеться у відповіді на петицію, подану Надією Левицькою.

У петиції жінка вказувала, що працівники офісів на даній вулиці змушені роками місити болото.

"Вже не один рік жителям міста стає справжньою перешкодою відсутність дороги по вулиці Промислова. Переконливе прохання привести в належний стан дорогу по вул. Промислова, а також задуматись тнад створенням тротуару (пішохідної доріжки). В даній зоні розташовано більше трьох десятків фірм та організацій. Майте повагу до людей які щодня добираються до місця роботи болотом та ямами", – написала Левицька.

В міськраді їй повідомили, що управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології уже замовлено документацію на «Капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Поліській в м. Тернополі (від вул. Поліської до розвороту тролейбусів по вул. Промисловій)».

"Одночасно зазначаємо, що даний об’єкт включено у титульний список з капітального ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік затверджений рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 27.01.2016року №93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік», – повідомив у відповіді на петицію заступник міського голови Владислав Стемковський.

вул. Промислова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі